Відвідування співробітниками ННІПЕіМ ім. Г.Е. Вейнштейна міжнародного інвестиційного бізнес-форуму ODESA 5T

10 вересня 2020 року завідуючий кафедрою обліку та аудиту, доктор економічних наук, професор Немченко Валерій Вікторович спільно із асистентом кафедри управління бізнесом Немченко Ганною Валеріївною відвідали міжнародний економічний інвестиційний форум ODESA 5T.
Цей захід проходить вже в п’ятий раз і щороку вiн відзначає величезний інтерес до Форуму від партнерів, власників бізнесу, закордонних експертів, інвестиційних компаній, представників муніципалітетів міст і адміністративного апарату. Дійсно, ODESA 5T — високоефективна платформа для презентацій бізнесу, пошуку нових можливостей, інвестиційних проєктів, знайомства з потенціалом Одеси і її ринком.
5Т розшифровується як транспорт, траст, туризм, технології та торгівля. Кожна ланка містить у собі ряд проектів, які будуть цікаві для інвесторів, а також допоможуть місту стати інноваційним та комфортним для проживання.
Співробітники ОНАХТ поспілкувались з мером міста, а також отримали важливі знання, які обов’язково застосують у власній практиці.

IMG_1147IMG_1066IMG_1154