В ННІПЕіМ ім. Г.Е. Вейнштейна була проведена ІII Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді»

6 квітня 2021 року в форматі онлайн конференції відбулося пленарне засідання ІII Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді».
Зі вступним словом виступив ректор ОНАХТ д.т.н., професор Єгоров Б.В., який підкреслив важливість соціально-економічного розвитку України в сучасних умовах та актуальність обраних доповідачами тем досліджень. В рамках засідання були заслухані наукові доповіді тринадцяти студентів.
Щиро дякуємо доповідувачам, їх науковим керівникам та всім присутнім за активну участь, актуальні доповіді та цікаві висновки!
Програма конференції.

1 3 4 5 6 7 8 9101112